Závody, svody, soutěže, semináře ....

V roce 2020 jsme se zúčastnili Trailových závodů v Nikolčicích

Můžete si prohlédnout fotky z našeho dne plného dojmů :-). 

Poprvé jsme s dětmi soutěžili v Trail - jak ze země tak ze sedla. Pro všechny z nás to byla první zkušenost s tímto druhem závodů.  Účastnili jsme se téměř všech kategorií od trpaslíčků, začátečníků až po pokročilé. Nejmladší jezdkyní byla 3. letá Viktorie Šrůtková s Olíčkem (shetland pony) - soutěž trpaslíků ze sedla. Ve stejné kategorii závodila i Kačenka také na koni Oliver, která se ze sedla umístila na krásném 3. místě a ze země na 2. místě. V kategorii začátečníků soutěžili za náš klub Johanka Vaškovičová a Sofie Ševčíková, obě se účastnili jak soutěží ze země tak i sedla. Sofinka ze země tuto kategorii s Olíkem vyhrála. Celkově se obě holky umístili do 6. místa. Tato kategorie měla nejsilnější konkurenci téměř 30 účastníků. Za pokročilé nás reprezentovala Lucie Šrůtková s klisnou Meadows Angie ze země a umístili se na 4. místě. Pro nás pro všechny to byl krásný den i když počasí nám od rána nepřálo a pršelo. Nicméně jsme nabrali zkušenosti a zážitky a těšíme se na příště. 

Svod irských cobů 2020

Součástí svodu (výstavy) byla také soutěž v trail, překonávání překážek aneb cesta odvážného coba. 

Big Giny v kategorii ročních klisen získala 1.e premii a svou kategorii vyhrála. 

Big Gracie získala 1. prémii (matka naší Giny). 

Trail - soutěž odvážného coba. Soutěžit mohli děti do 12 let. Naše Vikinka Šrůtková byla nejmladší účastnicí soutěže, stejně jako klisnička Giny (pouze jeden rok). Jsme velmi hrdí, že naše holky tuto soutěž vyhráli! 

Návštěva dětí v mateřské škole Valtice

Přišli jsme se podívat na děti a ukázat jim našeho poníka. 

Ve školce dětem Viktorka  předvedla ukázku správného sedu na koni, použití jezdecké helmy a i ukázku jízdy. 

Všechny děti si mohli postupně poníka pohladit.

Děti se dozvěděli spoustu informací o tom , co koně jedí, kde bydlí, kolika se dožívají let, jaké mají barvy a plemena. A spoustu dalších zajímavých věcí. V neposlední řadě mohli klást i vlastní dotazy. 

© 2021 Jezdecký klub Valtice, z.s. . IČ: 09896112. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!